| 93Silviu93 a întrebat:

Salut,am impresia ca un virus mi-a schimbat parolele de la anumite jocuri+parola contului meu de steam(chiar mi-a schimbat si email-ul meu de la contul de steam).am citit pe net si din cate am vazut s-ar zice ca un trojan poate sa schimbe parole... exista un program cu care pot sa recuperez parolele? deci imi trebuie parola de la steam+parola de la contul de metin2 al lui fratemiu...multumesc

1 răspuns:
| Antyss08 a răspuns:

Încearcă cu parolă uitată și vezi dacă vei primi pe email pentru resetare parolo.
Sau fă un tichet la team support steam.