| freeze90 a întrebat:

folosesc Opera browser 12.4 (6feb.13) si am o nelamurire. Cum pot memora cautarile dintr-un site. De exemplu intru pe un site si caut o melodie "Connect-R - Love is The Way". A doua oara cand intru in Opera si intru pe acelasi site cand dau click pe bara de cautare sa imi apara ce am cautat in trecut sau macar cand scriu prima litera sa apara sugestiile cautate. Sper ca ati inteles si as fi recunoscator daca m-ati ajuta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea ce vrei tu se regaseste in istoric. Nu stiu Opera dar, orice browser are o optiune de "marcare" a paginii. Trebuie sa-l gasesti pe undeva in meniu.