| metin2fy a întrebat:

Folosesc un program pentru filmat jocuri pe nume "DxTory".
Acum 1-2 saptamani functiona perfect.Dar ieri am intanlit o problema foarte grava. Cand filmez in jocuri, imi inregistraza doar sunetul, fara video.Am incercat toate setarile posibile.Va rog ajutor, nu este din cauza programului cu care rulez video.
Pur si simplu cand intru in.WMV sau.BSP se aude doar sunetul fara video,nu apare negru, nu apare fereastra pentru video indifferent de program.
Un fix mi-ar fi de mare ajutor, si da, dau funda.
Multumesc!

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

In acest tutorial e remediere salvare inregistrare, dar sper sa rezolve si problema ta:
https://www.youtube.com/watch?v=tg-OMCWYd-A