| RealRap a întrebat:

am si eu o problema, cand filmez cu bandicam si dupa ma uit la video, imi arata toata filmarea neagra, dar sunetul se aude. Care sa fie problema, sau daca nu stiti macar dati-mi un program mai bun de filmat.

1 răspuns:
| Baa_Da_KurLzz_CrYsty_1998 a răspuns:

Daca nu filmeaza si Fraps, pune windows xp + update la placa video + install... nu stiu niciun program... daca mai ai problema intra pe pagina asta te va ajuta cu ce intrebare ii pui. https://www.facebook.com/pages/D%C3%A4-KurLzz-GameR/120993261574826?fref=ts