| Ionicaestecher123 a întrebat:

Salut TPU!
HAPPYMOD este o aplicație sigura de luat apk-uri pentru jocuri sau jocuri piratate adică cele care pe magazin play costa iar pe HAPPYMOD sunt gratis? Prin sigură mă refer dacă dă viruși sau dăunează dispozitivului.
Deaoreace eu azi am instalat doua jocuri de pe HAPPYMOD și anume Construction Simulator 3 și FS 20 care ele în mod normal costa banii pe magazin play. M-am jucat ce m-am jucat și când am ieșit din FS 20 am intrat pe COC pe care îl am instalat de pe magazin play și cănd pun Clash of Clans-ul in bară (COC) eu fiindcă pe telefon știti la ce mă refer când zic că pun jocul în bară de pe telefon se blochează îi dau restart și îmi rămâne blocat pe imagine de la restart. De la ce poate f? i Menționez că telefonul nu s-a supraîncălzit nici măcar nu era cald sub 38° grade. Telefon Motorola g9 play până la urmă am rezolvat problema dar vreau să știu de la ce este și cum să fac sa nu se mai întâmple. Să șterg ce am instalat sau? Precizez că după ce am instalat jocurile am șters hapymodul.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai grija, mai tot ce-i gratis vine cu virusi si troiene.
Dupa cum vad, deja au aparut problemele de aceesare.

| Ionicaestecher123 explică (pentru Violleta2022):

Am antivirus free de la Kaspersky și deocamdată nu s-a mai întâmplat nimic