| LooKaTSkuarydzZ a întrebat:

Ieri am instalat metin2 Apocalypse si a mers perfect.Azi imi da o eroare ciudata cu FATAL ERROR! File not exist: pack/Index.Am incercat sa il sterg si sa dezarhivez din nou.Cu starter nu merge pentru ca nu are.bin si windows`ul l`am instalat aseara si tot nu a mers...Deci ce as putea face? Va rog un raspuns bun si rapid!

1 răspuns:
| xStefanXxX a răspuns:

Fii atent FATAL ERROR! Iti poate aparea din mai multe lucruri incearca alt download sau da-mi proprietati compatibility si bifeaza catutle alea cu culorile rezolutia sa ti.l porneasca ca un administrator si toate cu disable si daca nu merge nici asa intreaba alti playeri daca au patit asa si scrie pe idul lor (cei care au facut serverul) si zile ca ti s.a intamplat asta si ce pot face. Sper ca te.am ajutat bafta in continuare