| KiLLr0Y a întrebat:

Imi cer scuze dar nu am gasit categoria de jocuri/online, sa trecem la intrebare.
Am o problema cu League of legends, cand intru in launcher imi da o eroare:"LoLPatcher.exe - Application Error
The application failed to initialize properly (0xc000001d). Click on OK to terminate the application."
Chiar nu stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma! Funda raspunsului castigator.
P.S:Am windows xp SP3.

3 răspunsuri:
| KiLLr0Y explică:

Nu am probleme cu conectiunea de internet, l-am reinstalat dar tot nu merge. Te rog ajuta-ma.

| Cronic a răspuns:

Ai probleme cu conectiunea la internet? daca nici maine nu iti merge instaleaza-l din nou!