| Florian_Dumitru_1997 a întrebat:

Mă puteţi ajuta cu o eroare la League Of Legends? dacă se poate. Fundă, nu contează, dau orice, nu ştiu ce să îi mai fac, am încercat toate variantele posibile. Eroare este urmatoare : "The application failed to initialize properly (0xc000001d). Click on OK to terminate the application " eroare de la "LoLPatcherUx.exe"

5 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Eu cred ca e de la net framework. Instaleaza 3.5 sau 4.

| Florian_Dumitru_1997 explică (pentru Hitback):

Mi-a mai spus cineva asta. am făcut-o, dar nimic straight face

| MagicOneT a răspuns:

Nu prea cred stie careva de aici cum sa te ajute... Incearca sa le trimiti un ticket ( https://support.riotgames.com/hc/ro). O sa-ti raspunda un expert de-al lor si o sa-ti spuna ce sa faci.

| Florian_Dumitru_1997 explică (pentru MagicOneT):

Am trimis şi ticket, aştept răspuns, dar o să primesc în vreo 2 zile cam aşa trimit ei. presupun happy, numai ştiu ce să îi fac, am încercat orice, mă gândeam că poate a mai avut cineva. Mulţumesc oricum!

| Florian_Dumitru_1997 explică:

Am trimis ticket straight face O să răspundă probabil în vreo 2 zile presupun, am crezut că poate ştie cineva sad. M-am chinuit o grămadă să îl fac. Mulţumesc oricum