| SCHUMACHER1 a întrebat:

Imi da si mie cineva un cont de minecraft? Si alta intrebare cum pot sa fac un server minecraft gratis? + Stie cineva un server minecraft creative?

1 răspuns:
| Tentacle111 a răspuns:

Cont de minecraft nu se poate pentru ca e pe bani si nu multi au(din motive ciudate, legate de plata cu cardul).Pai nu poti sa faci un server cu mai multi jocatori pentru ca trebuie sa cumperi un host(5 euro pe luna cred). Servere de creative cauta si tu pe google.