| Miuletz a întrebat:

imi dati link la metin2bob care sa mearga pe metin2uk si sa mearga si pe 31.07. 2012?

Răspuns Câştigător
| eneionut99 a răspuns:

Mam incurczt
scuze
ista e
www.m2bob.eu

2 răspunsuri:
| eneionut99 a răspuns:

Poi fii atent de aici descarci metin2bob
www.m2bob.uk si merge pe toate metinuri daca...cand te loghezi pe bob cu id si pass de pe site iti cere sa pui o app numita,, metin2bin,, daca pui aceasta extensie(n-am cum sa ii zic)iti va merge toate metinurile dar merge numai la cele care au metin2bin daca nu au nu iti e de folos(de obicei pe cele mai multe private nu exista metin2bin

FUNDA plz daca te-am ajutat

| Miuletz explică (pentru eneionut99):

N-am cum sa iti dau funda. Nu vezi ca acel site nu merge? incearca si tu si vei vedea.
Iti dau funda daca imi dai un site in care poti downloada mob hack care sa mearga pe ro si pe uk sau doar pe ro
si daca va merge iti voi da 3 funde la toate intrebarile mele (adica o funda la intrebarea asta, pun alta intrebare speciala pentru tine iti dua iar funda si tot asa)