| BadBoy1998 a întrebat:

imi dati si mie niste jocuri?
Configuratie :

CPU : i5-4460 3,2GHz
GPU : GTX 1060 6GB
RAM : 8GB DDR3

In GTA V am 100 ore pe steam.
Nu-mi plac assassasin's Creed-urile.
Imi plac jocurile de simulare ( Gen ETS2 [ 170ore pe steam ] ) si jocurile cu masini ( Strang bani de NFS 2015

2 răspunsuri:
| AlexGtan a răspuns:

Crysis, vezi tu care. Conteaza doar povestea.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ok. Dacă vrei jocuri interesante am aici câteva: Daca vrei un rpg bestial in care o sa bagi ore bune Gothic 1 si 2 sunt pentru tine. Le poti incerca si pe celelalte dar primele două sunt de excepție. Dacă vrei shooter : Încearcă call of duty 1, United offensive si 2-ul. Poti incerca si medal of Honor ( primele alea cu grafica mai urâțică). Pentru simulatoare : Recomand cu căldură Project Reality ( o sa ai nevoie de microfon si de limba engleză plus răbdare) altul ar fi Panzer Elite ( un simulator de tancuri vechi ) acolo se vede dacă chiar îți plac simulatoarele laughing. Ce te rog asa pe final ignoră grafica mai veche si vezi povestea si cum e facut jocul. Plus ca nu trebuie să te uiți la ce specificații trebuie pentru jocurile astea pentru ca le duci super lejer. Aaaa sa nu uit încă un simulator : Silent hunter ( aici alegi tu, ca le duci pe toate )