| P3TR3 a întrebat:

Imi place sa joc Counter-Strike (CS) si am experienta ca admin, eu fiind admin 3 luni pe un server respawn si 2 luni pe un server clasic.(respawn.laleagane si steel. cs16 sunt cele 2 servere).
Nu am mai jucat cam de mult timp, dar inca ma descurc la comenzi si sunt activ (5-6 ore pe zi lucratoare si pot sta chiar 9-10 ore in weekend / vacanta )
Deci intrebarea mea este : Detineti un server populat de cs sau cunoasteti pe cineva care are nevoie de admini cu experienta? (Servere respawn si / sau clasic)
Mersi!

3 răspunsuri:
| amuitat a răspuns:

Ma nu mai cersi admin gratis laughing

| amuitat a răspuns:

Eu am exp in amx de vreo 3 ani si n-am admin laughing poate e din cauza ca atunci cand am cam abuzez de slap kick slay chair si ban laughing)

| P3TR3 explică (pentru amuitat):

Nu,eu chiar nu's genu' de tip care sa abuzeze, sunt un tip ca toti altii si activ big grin (Cred eu) big grin