| TeenTitans2002 a întrebat:

Imi poate explica cineva cum sta treaba cu steam sau site-urile de pe care poti cumpara jocuri (gen : G2A, Kinguin)? Adica jocurile pe care le cumperi ti-le aduc acasa prin posta sau curier sau ti-le descarca pe pc imediat ce s-a confirmat plata?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu, vine un pitic cu ele in spate. Cumperi serialu', il activezi pe Steam, il downloadezi/instalezi PRIN Steam cind ai tu chef.

1 răspuns:
| Sergiu_Dragos_2000 a răspuns:

Salut,dupa ce cumperi un joc de pe steam, g2a,kinguin etc, nu...nu o sa ti le dea prin posta sau curier laughing. Cumpararea lor se poate face prin mai multe metode, de ex pe steam:
1.PayPal
2.WebMoney
3.PaySafeCard
4.Visa
5.MasterCard
6.American Express
7.JCB
8.Skrill
Cel mai probabil la fel le platesti si pe site-urile spuse de tine. Sper ca te-am ajutatwinking