| flipthelick a întrebat:

imi puteti da si mie va rog un convertor care nu are free trial si pot sa convertesc videoclipul complet. Vreau sa convertesc un windows movie maker project in avi sau mpeg aveti un convertor in afara de bigasoft parca care sa ma lase sa convertsec tot videoclipul si fara free trial FuNDA

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Uite aici 2 le poti descarca, sunt free dar nu trial : Any Video Converter si Freemake Video converter!
Sunt foarte bune, pe astea le folosesc si eu!

2 răspunsuri:
| flipthelick explică:

Ms mult de ajutor dodorzv si lpavel v-as da la amandoi funda daca as putea m/at ajutat enorm

| dodorzv a răspuns:

Http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm
Poti sa scoti si videoclipuri de pe youtube, mp3... GRATIS