| SoulMatter a întrebat:

imi puteti recomanda cateva jocuri browser gen Travian,Triburile, Gladiatus... Cel mai bun joc Fundita ^o^

2 răspunsuri:
| Mircea1000 a răspuns:

Joaca-te, Turbo dismount sau sabii si saldale 2 (jocul copilariei mele ) Sau era unul care se numea Razboi si era super smecher, dar in orice caz intra pe Aqw O sa iti placa cu siguranta :) si oricum intra pe Www.friv.com sau pe www.kizi.com (Cel mai tare site de jocuri ) sau uite daca nu stiai este un joc numit Bomb-it si e de la 1-10 dar cele mai shmecere sunt 2, 3, 4, 5, 6 si 7
Intra pe miniclip, un site vechi cu jocuri supeeer! Funda? :D

| RPG a răspuns:

Ar mai fi Imperia, Forge of Empires, pe care le-am jucat si eu.
Dar in prezent joc un joc numit:"Supremacy 1914". Controlezi o tara cu care poti cuceri toata lumea daca stii sa joci bine.Iti faci armata,artilerie, nave de lupta, blindate, tancuri, etc.
Daca iti place jocul te invit sa ma cauti acolo.Numele meu de GeorgeSorinP.Iti dezvalui secretele joculuiwinking