| BountyWG a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste jocuri super.Inafara de metin,cs,blur,mortal kombat,nfs, LOL.Niste jocuri pe cd pentru PC. FUNDA

2 răspunsuri:
| BountyWG explică:

Fara fifa gta halo call of duty gta. ceva mai nou mai super

| JoseCallejoNNn a răspuns:

Incearca seriile fifa. Eu joc de 4 ani si tot nu ma plictisesc. Incepe cu fifa 2007 ( cel mai jucat, dupa parerea mea) Iti recomand fifa 2007, 2008, 2010, 2011. De asemenea, seriile pes foarte bune. Pes 2006-pana la 2013 happy Toate is frumoase. Daca nu iti place fotbalul incearca GTA, Euro truck simulatorr, seriile call of duty.etc. Scuza-mi gramaticalaughing M-am grabit! Funda?