| BountyWG a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva jocuri super pe Xbox 360 in afara de: UFC, FIFA 13, GTA V,MORTAL KOMBAT,BLUR, ASSASIN'S CREED 3, WRESTLING 2013, NFS MOST WANTED 2. FUNDA!

2 răspunsuri:
| anonym012 a răspuns:

Max Payne 3, Pes 2013, Far Cry 3, Medal of Honor Warfighter, Call of Duty Black Ops 2, Dead Space 2, Gears of War 3, si multe altele sper ca te-am ajutat Funda plezz

| BountyWG explică (pentru anonym012):

Urasc 100% PES.M-am uitat la filmulete cu aceste jocuri pe youtube SI NU MI-AU PLACUT.ASTEPT SI ALTE RASPUNSURI