| Xscape a întrebat:

îmi puteţi spune cum pot face RP pe LoL? ( League of Legends ).
P.S: Înafară să donez bani reali.

2 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Inafara de asta sunt cam 3 moduri (pe care le stiu eu) cu care poti face rp:
1. Sa faci referrals - trebuie sa intri la ei pe site, sau cauti pe acolo sectiunea, dai un link la prieteni sa isi faca cont. Cand 5, 10, 15... si tot asa ajung la nivelul 10 primesti premii.
Poti si tu sa iti faci cont pe linkul ala, cu alt e-mail sa faci lvl 10 pe cont de X ori si sa primesti premiile
2. Sa cumpere cineva pentru tine prin gift.
3. Sunt giveawayuri si concursuri la care poti castiga rp ca premiu
Sper ca te-am ajutat happy

| georgeggg a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!