| alexutzzu888 a întrebat:

Salut, cumva cand vreau sa aleg personajul la jocul League Of Legends trebuie sa dau bani reali? Vreau da stiu daca pot juca jocul si fara a platii bani reali. Multumesc anticipat!!!

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Jocul este complet free to play, nu trebuie sa platesti nimic decat daca vrei.
Ai 10 eroi gratis in fiecare saptamana si ca sa faci punctele necesare pentru a cumpara alti eroi, trebuie sa joci. IP se numesc punctele alea. Sunt eroi care costa de la 450 la 6300 IP si primesti cam 50-150 IP pe meci, depinde ce joci pentru ca sunt cateva moduri diferite.
Banii reali ii dai doar pe skinuri sau alte chestii, poti cumpara si eroi cu bani reali dar asta doar daca vrei.

1 răspuns:
| alexutzzu888 explică:

Iti multumesc mult