| KingDeik a întrebat:

imi puteti spune cum sa imi cumpar cont premium de minecraft prin credit?

Răspuns Câştigător
| misu2315 a răspuns:

Daca ai card de credit e simplu. Te duci pe minecraft.net si iti faci cont si dai la Get Minecraft (20 euro) si introduci tot ce iti zice.
Daca nu ai card de credit e mai complicat. Trebuie sa iti cumperi cu paysafecard. Adica te duci la un magazin si intrebi daca are paysafecard. Ii zici sa-ti dea unul de 20 euro (100 lei iti trebuie). Si iti da o hartie cu un cod pe care il introduci pe site.