| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune jocuri similare cu "State of Decay"?
Unde poti cumpara baze, upgradezi caracterul/baza.
Sa fie 1st sau 3rd person.
Exclus Prototype, AC, Saints Row
Cu cat mai apropiat de "State of Decay" cu atat mai bine.
Daca se poate, si ceva informatii despre jocurile recomandate.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| fraumara a răspuns:

Pe siteul www.bigpoint.ro gasesti jocuri de toate categoriile

| GHHJHHHJKJKJK a răspuns:

Asa joc prost ca STATE OF DECAY cu atatea buguri si erori si misiuni plictisitoare si enervante nu gasesti nici unde

| Stefan_Stefan_1990_rI93 a răspuns (pentru GHHJHHHJKJKJK):

Esti prost rau frate state of decay este un joc de inteligenta de actiune de supravietuire etc e tare doar ca este greu daca este greu dc nu bagam niste cheaturi?