| Serginhooo a întrebat:

imi puteti spune si mie niste jocuri faine pc si site-ul lor de downloadare?
Plllizzz

6 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Cele mai tari jocuri din zilele noastre sunt: Call of Duty Black Ops, Batman Arkham City (jocul anului), Splintel Cell Chaos Theory, Serious Sam 3 BFE, Halo 4 si Naruto Ultimate Ninja Impact. De aici download: http://www.downloadjocuripc.com/

| Serginhooo explică (pentru ThEEmperoR):

De aici downloadez jocu' comoplet?

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Serginhooo):

Da, dar de pe acest site se downloadeaza cu parti. Trebuie sa downloadezi cu un program. Daca vrei sa ti-l spun, add theemperor_florin.

| AlexPreda1994 a răspuns:

Call of duty black ops 2

| xxmetinistuxx a răspuns:

Metin2 ro, super secret.

| xxmetinistuxx a răspuns:

4 store, metin2 ro, metin2 fun, funda plsssss is nou.