| Manolescu_Alexandru_1980 a întrebat:

imi puteti spune si mie niste jocuri fifa online gratis pentru ca fifa world se va inchide si fifa online 3 merge in lag!
Astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| TheAndi22 a răspuns:

Din cate stiu eu fifa world nu se inchide...beta-ul se inchide.

| Manolescu_Alexandru_1980 explică (pentru TheAndi22):

Pai eu am citit ca dupa acel termen de 90 de zile serverele nu vor mai functiona, cel putin asta am inteles eu

| userul7200 a răspuns (pentru Manolescu_Alexandru_1980):

Nu sunt altele, incearca Striker Superstars, Football Superstars sunt diferite dar merita daca te plictisesti rau de tot