| ziggy2002 a întrebat:

Imi Puteti Spune Si Mie Niste Replici Tari? Stiti? Cand Sunteti Intr-o Lupta Si Stati Fata-n Fata Cu Dusmanul. Cine Imi Spune Cele Mai Bune Replici Primeste FUNDA!happy. Scuze Categoria Dar Este Cea Mai Popularabig grin.

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Cel inteligent cedeaza primu.Pentru ce sa te lupti cu dusmanuL" cand poti pur si simplu sa il eviti?! A. am inteles esti genu de persoana care face spectacol.Atunci o sa ramai un lache daca nu imi dai dreptate.Baga-ti mintile in cap si lasa copilariile astea. Dusmanii sunt cei pe care nu ii vezi, aia adevarati, ca in rest cica mai toti sunt dusmani in ziua de azi daca o ei asa.