| xDudeee a întrebat:

Deci vreau sa nu isi mai bata joc unii de mine... Dar nu asta conteaza!laughing Vreau niste replici...De ex. daca un baiat imi spune :"Proasto!"
Vreau sa-i "dau" o replica... Cele mai multe si tari categoric fundoiii!(scuze. categoria dar e cea mai vizitata)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OK, DECI ASTEA le poti folosi si pentru fete ...merg la orice jignirewinking
- In mintea ta nu e niciun nor de inteligenta
- Mars! ( simplu )
- Ai o fata parca te-a calcat trenu'!
- Ai o moaca zici ca esti un cocolino expirat!
- Parca te-a scos maica-ta din masina de spalat!
- Nu spui prostii decat atunci cand vorbesti. Taci!tongue
- E astazi o zi deosebita sau esti de obicei atat de tampit?!
- Ma uit la tine si ma intreb : ce idei a avut Dumnezeu?
- Ai un creier de broasca

Cam astea sunt. Eu sincera sa fiu te sfatuiesc sa nu-ti pui mintea cu asemenea oameni cu dizabilitati! Mai bine lasa-i, daca n-au cap asteapta sa-si cumpere si mai discutati atunciwinking

3 răspunsuri:
| leoaica_1036 a răspuns:

Daca-ti spune ca esti proasta ii spui ca proasta e masa care nu l-a educat

| ali_8949 a răspuns:

Aforisme.ro - vei gasi destule, numai ca majoritatea nu sunt de zis pe strada. Baga si tu text normal la om, nu trebuie sa fie ceva inteligent. Ca replica la "prosto": Iar ti rau? Ideea e sa faci misto tot timpul cand dai replica; sa nu fie serioasahappy

| MyhayTheArcher a răspuns:

Proasto-Seman cu tinetongue
Tampito-hai ma nu te mai privi-n oglinda
ratato-rade ciob de oala sparta
fraiero-spuse jerpelitura
mai stiu multe in cartier astea's esentialetongue