| hahahaprod a întrebat:

....imi puteti spune si mie un joc cu mustang-uri? sau cu alte masini rapide?

Răspuns Câştigător
| L4WRlD34TH a răspuns:

Mustang nuprea stiu dar cu alte masini rapide stiu:
Online: Need for Speed Word( https://world.needforspeed.com )
Sau eu stiu...Alte serii Need for Speed
Ori poti sa incerci : Revolt, Ford Racing 2, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto SanAndreas, Time Nation Forever, (Nascar laughing) )... Si altelewinking

3 răspunsuri:
| KLOD a răspuns:

Test drive unlimited 1&2 plus ca i si open world te plimbi daca vrei daca nu faci cursebig grin

| oBeyy a răspuns:

Need for Speed Most Wanted

| alexalex98 a răspuns:

Daca ai un PC foarte bun joaca nfs shift, shift 2, the run, undercover, iar daca ai un PC modest joaca nfs MW, CARBON, ford racing.da e mai greu de gasit asta