| DannyDiamant555 a întrebat:

Imi puteti spune va rog niste jocuri misto pentru urmatoarele cerinte. Jocurile de preferat sa fie shootere, cu masini, gen gta.
Procesor: i3 2.4GHz, 4Gb ram, si 2Gb placa video
Doar niste jocuri care sa fie misto si cu poveste daca se poate si cine pune cele mai misto jocuri primeste funda big grin. O sa ma uit la gameplay nu o sa descarc fiecare joc in parte.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| KeenY a răspuns:

Pai NFS, World of Warcraft, League of Legens, Counter Strike 1.6 GO, Far Cry 3, Outlast, Thief, etc
Sper ca ți-am fost de ajutor big grine
BAFTA LA JOCURI

| DannyDiamant555 explică (pentru KeenY):

O sa incerc probabil WoW si Thief pentru ca restul le.am jucat. Daca joci League of legends adauga-ma Amorisis. Dar la WoW nu trebuie sa platesc ca sa joc jocu?

| KeenY a răspuns:

Ba cred ca dar eu l-am luat fără bani