| TheDarkMita a întrebat:

imi puteti zice un program sau un link pentru un program care pot face fotografii pe deskop sau sa firmez ce fac pe deskop?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Program de facut fotografii: add la theemperor_florin si iti dau eu.

Programe de filmat: Hypercarm, CamtasiaStudio (pentru desktop si jocuri, de fapt Hypercarm este mai mult pentru jocuri) si in special pentru jocuri Fraps.

2 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Studio Cam, HypeeCam3, HyperCam3, Studio Cam 2, Studio Cam 3, Game Cam.
BAFTA!

| maario a răspuns:

Incearca hyper cam