| TheDarkMita a întrebat:

Sall TpU. Dati-mi si mie link download un program cu care sa firmez in jocuri. sa fie free si sa arate bine cand firmez.Dau Funda. (P.S am incercat deja hypercam 3)

5 răspunsuri:
| TheDarkMita explică:

Sry dar nu mati prea ajutat amandoi la un loc ambele linkuri au acelasi fraps si tot nu stiu cum sa il pornesc nu apare nici "Start"

| Scremer a răspuns:

Poate vroiai sa zici filmezi:D si poti folosi fraps

Link:http://downloads.phpnuke.org/en/download-item-view-x-n-g-y-v/Fraps.htm

sau poti sa incerci de pe site-ul lor official

| ProDark3 a răspuns:

Adauga-ma pe skype : joker21mc

P.S. : fac filmulete pe youtube uitate daca iti place si te ajut sa ai si tu programele mele:

www.youtube.com/user/ProDark3

| asamicristian a răspuns:

Http://www.techsmith.com/camtasia.html
Camtasia studio 8 este epic dar din pacate este pe 30 zile daca vrei cumperi tot Succes Funda?