| Bucatica_Hortenzia_1977 a întrebat:

imi spuneti daca sunt mai tari jocurile de pe pc? sau jocurile pentru android?

Răspuns Câştigător
| Anastasia1997 a răspuns:

Buna, sunt multe jocuri pe pc care sunt frumoasa si iti pierzi vreme jucandu.te ore intregi dar eu zic sa incerci si jocurile pentru android daca stii sa le selectezi ai sa vezi ca sunt super tari.Incearca si sper ca te-am ajutat.Bafta :*

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nici nu are rost intrebarea
un pc nu se compara cu un telefon sau tableta cu android
in primul rand are un ecran mai mare si experienta jocului e mai buna
poate intre un pc si o consola sa faci comparatie...

| ForYouBaby a răspuns:

Jocurile de pe pc sunt intodeauna mai frumoase si mai tari insa exista si unele jocuri pentru android foarte interesante si captivante happy

| eLLoco a răspuns:

Da..GTA,NeedForSpeed,Cs,Metin2,DC Universal, CrossFire Funda?happy