| Manu99 a întrebat:

Imi spuneti va rog ceva jocuri gen crysis 1, 2,3 si sa aiba grafica buna!

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Far Cry 1/2/3, assassin creed, Will ROck, Sirius Sam 3, Sleeping Dogs, Killzone 3, ArmA, Metro 2033, Battlefield 3, The Witcher 2, Skyrim, CEL MAI TARE JOC II "Funda?"

| Manu99 explică (pentru TheDarkMita):

Mersi mult

| TheDarkMita a răspuns (pentru Manu99):

Sry ca intreb da te cheama marian?

3 răspunsuri:
| alinox123 a răspuns:

Gen crysis ar fi call of duty FPS grafica zic eu buna sa spun asa ar fi aprox 9 si ai si multiplayer la 2 dintre ele fiind private sau poti sa il cumperi daca ai portofelu "gros". Alta recomandare nu as putea sa iti dau cum e crysis (FPS, SCI-FI)