| Anonim2731 a întrebat:

Imi trebuie un procesor cu soket Am3 si nu gasesc ceva mai eftin si bunicel! ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Nu prea stiu mai exact dar te poti duce la un magazin media galaxy, altex de unde vei cumpara procesorul si intrebi baietii de acolo sigur iti va raspunde un mod sincer si clar

3 răspunsuri:
| Anonim2731 explică (pentru georgeenglezu2016):

Dar daca procesorul e AM3+ si pe placa mea scrie AM3 "fara +" se potrivesc?

| Anonim2731 explică (pentru georgeenglezu2016):

Ok! Mersi mult.
Am sa incerc sa fac si asta

| georgeenglezu2016 a răspuns (pentru Anonim2731):

Nu prea stiu mai exact dar te poti duce la un magazin media galaxy, altex de unde vei cumpara procesorul si intrebi baietii de acolo sigur iti va raspunde un mod sincer si clar