| CristianSimionica73Iuliscamaxima a întrebat:

Imi va merge GTA 5 pe laptopul asta:

Laptop CompacqCQ58
Windows 7 de 32 biti
Placa video:Intel(R) HD Graphics
RAM: 4.00 GB
Procesor: Intel(R) Premium(R) CPU B960 @ 2. 20GHz 2.20GHz
Cel care imi explica cum o sa imi mearga sau de ce nu o sa mearga dau Fundabig grin

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

NU o sa mearga fiindca e SLAB SLAB SLAAB!

| CristianSimionica73Iuliscamaxima explică (pentru KodrutZ):

Dar ce ete slab
Placa video
Procesorul
Sau rami?

| KodrutZ a răspuns (pentru userul7200):

Exact, e muci cap-coada daca discutam de GTA IV-V.

| CristianSimionica73Iuliscamaxima explică (pentru userul7200):

Dar ce trebuie ca sa imi mearga?

| CristianSimionica73Iuliscamaxima explică (pentru KodrutZ):

Gta 4 imi merge foarte bine dar nu se vad blocurile si strazile

| userul7200 a răspuns (pentru CristianSimionica73Iuliscamaxima):

Procesor quad-core, vreo 8 gb ram si o placa video cat de cat mai decenta de vreo 2 gb. Nu iti recomand laptop-uri pentru gaming. Doar daca ai buget mare.

| KodrutZ a răspuns (pentru CristianSimionica73Iuliscamaxima):

Deci nu iti merge deloc foarte bine.

| bogdan324 a răspuns:

O sa mearga ca naiba de greu, nici 15fps nu o sa ai, indiferent cate tweakuri si patch-uri ii vei baga.

| CristianSimionica73Iuliscamaxima explică (pentru bogdan324):

Dar macar nu stiide ce la gta 4 nu mi se vad blocurile si strazile nu am lag
dar nu se vad blocurile si strazile iti dau fundabig grin

| Marius875 a răspuns:

Daca ai versiunea de GTA 5 pe steam se poate optimiza foarte mult.
Te pot ajuta eu.
Skype:getodac.rom2 imi dai ad si vb.