| NicolaeMihai a întrebat:

imi voi instala World Of Tanks si vreau sa ma ajutati si pe mine ce tancuri sa-mi iau pe ce linie imi recomandati? adica sa merg pe o linie cu tancuri bune si cum sa fiu bun unde sa stau macar pe scurt...ce puteti cu ce puteti ar fi de mare folos, cine ma ajuta si e un raspuns bun FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Tigrisorul00 a răspuns:

La tancuri mergi pe linia cu kv-1 și is.antitancuri e bine de merg pe linia cu hellcat și t28 prot. La artilerie mergi ori la americani ori la englezi. Depinde ce o sa ți placa sa fii în mijlocul bătăliei (tanc greu) sniper (antitanc ) sau de la distanta cu artileria. informațiile astea sunt în mare dar te prinzi tu în timp