| Malone123 a întrebat:

in cate fpsuri mi-ar rula cs go-ul cu aceste specificații : i5 gen 4, 4gb ddr3, 2.14ghz, placa video integrata (laptop)

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Jocul ar trebui sa ruleze :
1. Setting: 1080p, High, AF 16x, no AA, no VSync, no motion blur - avg FPS: ~65*

2. Setting: 1080p, High, AF 16x, 4xMSAA, no VSync, no motion blur - avg FPS: ~34*

3. Setting: 1080p, High, AF 16x, no AA+FXAA, no VSync, no motion blur - avg FPS: ~55*

4. Setting: 1080p, maxed out: ~32*

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Vezi ca au bagat pe steam o varianta gratis de cs go, in care poti juca doar cu botii. Instaleaza sa vezi cum iti merge iar apoi poti decide daca merita sa dai banii pe joc.

| SilviaDulcik a răspuns:

Cu placa video integrată, nu o să ai parte nici de 60 cadre pe secundă cu tot în minim și rezoluția nativă.