| prs0396 a întrebat:

Salut,vreau sa-mi iau un laptop si la specificatii-placa video-memorie arata "integrata" asta ce memorie inseamna ca are?

2 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Te invit sa citesti pe informatiile de pe Google. Sigur o sa te ajute sa alegi mult mai bine un laptop https://www.google.ro/#q=cum+aleg+cel+mai+bun+laptop

| Jipa95 a răspuns:

Integrata, adica laptop-ul nu are o placa video dedicata, ci merge cu chipul grafic integrat din procesor. Memoria video si-o va folosii de la memoria ram.