| GhostKnight a întrebat:

In legatura cu need for speed most wanted 2012, care credeti ca este cea mai buna masina?
Care este masina voastra favorita din joc cu care mergeti mult cu ea?
Masina mea favorita din jocul asta este un lamborghini gallardo big grin

3 răspunsuri:
| Iliutz a răspuns:

Chevrolet corvette :XXX:X:X::X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare masina din most wanted 2012 e bugatti veyron super sport

| Volibear a răspuns:

Frate din ceam inteles eu mw 2012 nu are homda civic... deci nu joc dar sincer daca as jcua as prefera golful sau mustangul