| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Dupa parerea voastra credeti ca jocurile de pe calculator astea mai noi ca GTA IV sau V sau Need For Speed Most Wanted 2012 le intrec pe cele vechi pe care le-ati jucat de mult?
Pareri?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Neh. Nimeni nu intrece povestea de la Castelvania Lord of Shadows, sau miile de incercari sa treci de rundele de pe mario. Stii, grafica nu conteaza asa de mult, ci jocul. Uite-te pe Ginx.

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Am auzit de canalul asta il am si eu si stiu ca acolo se vorbesc despre jocuri video ca gta, minecraft din astea care se joaca in prezent.

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Ai dreptate nu grafica conteaza ci jocul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Ma bucur ca stii asta. Tu ce jocuri ai jucat si ti-au placut?

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Am jucat jocuri in copilarie care chiar mi-au placut am amintiri frumoase cu ele.
Ma jucam Need for speed underground 2(asta mi-a placut cel mai mult e cel mai tare nfs)Need for speed most wanted si acum il am si e grozav Need for speed carbon si asta mi s-a parut reusit dar mi-au placut mai mult celelalte.
Am mai jucat si GTA san andreas a fost tare GTA vice city si GTA 3 si chicken invaders yu-gi-oh spiderman neighbour from hell 1 si 2 un joc cu biliard mario si altele.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Frumos. Cam multe jocuri cu masini. Eu nu am priceput inca acest gen. Stanga-dreapta. Dar bine ca ma jucam si eu recunosc laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mersi de funda happy

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Cu placere.
Ce s-a intamplat cu clasicul "man"? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Am zis sa nu mai repet, man laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Bine.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca sunt mai bune,ele se folosesc de ultima tehnologie aparuta,cu fiecare tehnologie jocuriile au evoluat,nu se poate spune ca cele vechi au fost mai proaste si pur simplu la vremea lor asta le permitea tehnologia, tv alb negru erau proaste? pur simplu e o evolutie a tehnologiei atata tot, totusi observ lipsa de creativitate umana in filme, alte domeni, numai sunt genii cum erau la inceput din pacate, fiecare copieaza pe altul astfel ca asta nu-i creativitate

| Idkidk a răspuns:

Nu joc asemnea jocuri.winking Eh sunt bunicele.Mai tare e Sims.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Idkidk):

Sims poti sa-l ai si pe telefon gratuit l-am avut si eu dar m-am plictisit de el nu faceam nimic nou acolo dar mai tari au fost Sims-urile pe care le-am jucat pe pc cred ca era Sims 1 celalalt cred ca era 2 sau 3 dar au fost grozave si am jucat si alte jocuri in copilarie.

| Idkidk a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Da, ce telefon ai?

| Doarunaltutilizator explică (pentru Idkidk):

Alcatel onetouch asa am vazut ca scrie, pot sa am multe jocuri pe el dar nu din alea care iti ocupa multa memorie.

| Idkidk a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Eu am destulă memorie, pot zice că e un telefon bun.winking Adică am 2... Unul de rezervă, că le mai scap, ştii tu accidente!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Idkidk):

Aha.

| Idkidk a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Un Samsung s5, a murit, printr-o căzătură pe parchet.hee hee Una gravă!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Idkidk):

Si parinti te-au certat pentru asta?

| Idkidk a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Neh. Nu era chiar mare valoare.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Idkidk):

Aha.
Asta cand s-a intamplat?

| Idkidk a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Acum un an.