| andanonim22 a întrebat:

Salut TPU, in seara asta am intrat pe Omegle text si am spamat cu injuraturi laughing gen aveam injuraturi in "CTRL+V" si le spamam ca disperatu'. Mi se poate intampla ceva? Daca imi poate afla locatia acest site? Sunt un pic in dubiu si speriat. Vreau raspunsuri serioase. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| 4n0n1m0us a răspuns:

Data viitoare foloseşte un VPN, recomand Windscribe, e moca şi bun, pentru că da ţi se poate afla locaţia.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ti se poate afla locatia exacta, dupa adresa unica de IP si contractul de internet, facut de parintii tai.
Se poate stii cu exactitate in acest fel, numele si adresa celui care are aceast adresa de IP si poate veni Politia la usa voastra, daca se face plangere din cauza spamuluis au a injuriilor pe un site public.