| anonim_4396 a întrebat:

In ultimele zile m-am cam plictisit si as vrea si eu un joc multiplayer dar mai complex. Sa nu ma luati cu metin, 4story sau cs.
Va rog spuneti-mi niste jocuri mmo frumoase testate de voi nu copy/paste. Funda celor mai bune. si Vot celorlalte

6 răspunsuri:
| TFK a răspuns:

Crime Craft, eu un shooter super tyare

| MichelWolverine a răspuns:

Nu prea ma joc eu jocuri din astea online sau multiplayer, dar poti sa incerci World of Warcraft (am avut colegi in liceu care nu mai aveau nevoie de alte jocuri daca il aveau pe asta). Mai poti incerca Dota sau Diablo II. Mai mult nu pot sa iti zic pentru ca nu am jucat eu asa ceva, ci stiu doar din ce auzeam pe la colegi. happy

| yobeny a răspuns:

Runescape e cel mai tare joc mie asta mi-a placut cel mai multt

| luky13 a răspuns:

Joaca ma world of warcraft cataclysm. e cel mai tare mmmorpg online posibil, dar vezi ca o sa ajungi sa stai pana la ora 3 dimineata in fata calculatorului. spun din propria experienta!

| AnomimuL a răspuns:

Iti zic cate-va dar sunt online lu descarci. UrabanRiver, Fermmania, Grepolis. Si mai sunt dar atat am incercat eu Bft. Fundabig grin?