| Leo150201 a întrebat:

Intrebarea asta este pentru jucatorii de league of legends, am level 19, si mereu pic in echipa cu jucatori slabi si din cauza lor pierd meciurile, de ce pic in echipa cu jucatori slabi?

Răspuns Câştigător
| marianbeks a răspuns:

Pentru ca de obicei jucatorii slabi au level sub 30. Un alt motiv este ca acei jucatori si-au luat report ca unskiled(jucator nepriceput) si Riot ii pun sa joace cu jucatori mai buni pentru a fi carati in joc, daca intelegi ce vreau sa spunwinking

1 răspuns: