| vladboy98 a întrebat:

Intrebarea e adresata jucatorilor de League Of Legends. Cine imi poate face caudou? Cu un skin cu darius sau cu ezreal? va rog mult sunt campionii mei preferati si nu imi pot cumpara skin pentru ca am doar 14 ani si nu ma lasa mama sa bag bani sa iau rp-uri! Va rog daca aveti multe rp-uri si va mai raman voua imi puteti lua un skin?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RP este moneda premium si se achizitioneaza doar cu bani reali. De ce ar cheltui cineva bani sa-ti cumpere tie skin?

Nu faci nimic cu skin-ul, e doar un moft.

| vladboy98 explică (pentru anonim_4396):

Da dar e fain unul. happy si zic si eu poate imi face cineva un cadou.

| vladboy98 explică:

Am uitat sa va spun dau funda