| JorjiCostava a întrebat:

Întrebarea este despre Clash Of Clans. Am un prieten care vrea să îmi de-a contul lui (Are IOS) si eu am Android si nu stie cum. Va rog ajutati-ma! Funda

Răspuns Câştigător
| Florian000 a răspuns:

Daca s-a logat cu facebook-ul trebuie sa intri pe fbu lui si dupa pe joc, daca si-a facut cont trebuie sa te deloghezi si dupa sa intri pe contul respectiv. FUNDA?

1 răspuns:
| IMME a răspuns:

Logati-va amandoi cu acelasi cont de facebook pe ambele dispozitive si cand pornesti jocul cu iOS va trebui sa-ti apara sa pornesti alt sat sau ceva de genul. Sper sa iti mearga!