| DaNNzU a întrebat:

Intrebarea mea pentru voi este daca imi puteti spune niste jocuri pentru android pana in 2.3.6 pentru telefon. Am Samsung Galaxy Mini 2 si am cam 800 MB RAM. Vreau jocuri RPG, Running, Strategy, TD si jocuri la care faci level, bani cumperi iteme etc. Dar nu vreau Angry Gran Run, Agent Dash, Benji Bananas, Zenonia 1-5. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

Earn to die - este un joc foarte bun
doar acesta il am. daca mai doresti ceva interesant scrie-mi in privat o sa-ti arunc mai multe denumiri

1 răspuns:
| nuckleu a răspuns:

Knight game e cu strategie.