| KurseMarkSasuke a întrebat:

Imi poate spune cineva niste jocuri foarte cool pentru telefon? De pe magazin play sau alte siteuri.Niste jocuri misto care sa mearga pe Samsung galaxy mini 2-versiune android 2.3.6
FUNDA!

4 răspunsuri:
| KurseMarkSasuke explică:

Ma refer la jocuri care sa nu semene cu angry birds si fruit ninja..gen jocuri cum ar fi...call of duty black ops zombies.dar sa pot sa le iau gratis. Daca vreti imi dati alt site in cazul in care pe magazin play nu sunt gratis.

| zurick a răspuns:

Anglybirds

| Toutui a răspuns:

Fruit Ninja, Angri Birts, Fast Ball 3.

| casandru a răspuns:

Real fotbal 2013 este foarte tare