| Den1470 a întrebat:

Salut TPU,joc de doua saptamani League Of Legends si l-am cumparat pe ZED,imi place sa joc cu el dar nu ma prea pricep,cine imi poate spune cum se joaca, cum se da ultimata si c-am ce iteme trebuie sa imi fac pe el?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Mai oameni buni, de ce cumparati mereu jocuri pe care nu stiti sa le jucati? straight face LOL este un joc de strategie cu foarte multe iteme, trebuie sa te dedici foarte mult ca sa fii si tu cineva in jocu ala.