| Smokie a întrebat:

joc euro truck simulator 2 si cand am facut un profil mi-am ales ca imagine de masina un scania si acum mi-am cumparat un scania si ivedo si vreau sa-mi iau inca un man si daf dar nu imi apare pe harta la distribuitori de masini autorizati ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| Miriapod007 a răspuns:

Du-te in toate orasele

7 răspunsuri:
| Miriapod007 a răspuns:

Salut trebuie sa gasesti tu dealeri si dupa poti sa cumperi

| Smokie explică (pentru Miriapod007):

Am gasit 2 dealeri dar sunt de scania si ivedo! si eu vreau si man si nu gasesc

| anonim9989 a răspuns:

Gasesti si man dar la berlin

| alexdan11 a răspuns:

Daf este in Amsterdam

| Sabin_Ungureanu_1998 a răspuns:

Man este si la Dortumnd

| Smokie explică:

Am gasit dealeri dar numai de scania si ivedo eu vreau un man sau daf

| Miriapod007 a răspuns (pentru Smokie):

Du-te in toate orasele

| Cucoanes_Toderita_1980 a răspuns:

Poti seta gps in ets 2?