| CRAzZyMAN a întrebat:

Joc GTA SanAndreas şi vreau să ştiu cum termin misiunea de la BG (Big Smoke) în care trebuie să mă sui cu el (BigSmoke) pe sanchez şi să urmăresc un tren în mişcare ca să omor 4 mafioţi, vă rog ziceţimi şi mie cum să fac să-i omor mai repede.
Aştept răspunsurile voastre (dacă puteţi să găsiţi şi un video în care să îmi arate ar fi super)

Răspuns Câştigător
| TheBwgg a răspuns:

Pai il lasi pe BigSmoke in spate si bagi codul jetpack si cand ajung aproape de tren te urci pe el si ii omori

| al3ks a răspuns (pentru TheBwgg):

Era ideea "without codes/trainers/hacks", credhappy, iti strici gradu daca fol. chestii ilegalehappy

| CRAzZyMAN explică (pentru TheBwgg):

Merci big grin