| goodlik3 a întrebat:

Joc metin2ro si fac level 65. Si nu stiu ce arma sa pastrez pentru PVM / batut metine. Ribul meu medie 31 pietre +3 ( mobi, fatala ) sau o magnetica +9 pietre +3 / +4 ( mobi, fatala, patrundere ). Vreau sa stiu dintre ele care este mai buna la dmg de pe cal / de jos. Apropo sunt mental. Dau funda pentru raspunsul cel mai bun. Daca aveti si alte idei imi pot schimba arma cu alta. Dar va rog ajutati-ma;(.

1 răspuns:
| Krush a răspuns:

Salut!
Daca magnetica are bonusuri, alege magnetica, daca nu ribul, mai ales ca esti mental...