| Bulz_Floryn_1992 a întrebat:

joc minecraft 0.9.4 pe telefon,si oricat am cautat nu gasesc iarba, ca sa gasesc seminte de grau pentru a-mi face o ferma...deci nu creste de loc,am cautat pe mai multe harti, si degeaba...tot ce am gasit a fost trestie,cactus, flori si cam atat..nu am gasit nici iarba,nici pepeni, nimic.cine imi poate spune de ce? dau funda! happy

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Schimba versiunea, ar putea fi cu probleme, incearca una mai actuala!